header image

Nieuws


Plekkerscup 9 juni


Kampioenen 2018-2019

Dames recreanten 2.0


Livoc Liessel scoort voor clubkas tijdens de Belmaanden!

Op 7 februari organiseert Livoc Liessel een belactie in samenwerking met de VriendenLoterij om zo geld in te zamelen voor de clubkas. Met deze actie willen wij in het kader van het 50 jarig bestaan de plekkerscup een boost geven met leuke activiteiten. En jij kunt ons daarbij helpen!

Op 7 februari tussen 18.30u en 21.30u kun je een telefoontje verwachten van een van onze leden met de oproep mee te spelen met de VriendenLoterij voor Livoc Liessel. Een lot kost €13,75 en is maandelijks opzegbaar. Het is de moeite meer dan waard, want:

  • De helft van jouw lotprijs gaat direct naar onze clubkas
  • Als deelnemer van de VriendenLoterij maak je maandelijks kans op fantastische prijzen
  • Verkopen we meer dan 35 loten, dan krijgen we €10,- extra per lot
  • Bellen we meer dan 250 mensen, ontvangt Livoc €450,- extra
  • De VriendenLoterij keert tijdens de Belmaanden extra geldbedragen uit aan de drie clubs die de meeste loten hebben verkocht. Laten we dus gaan voor zoveel mogelijk loten, om zo extra geld voor de club te winnen!

Hoe meer loten we verkopen, hoe leuker de activiteiten voor de plekkerscup voor jong en oud georganiseerd kunnen worden. Houd je telefoon op 7 februari extra in de gaten! Vraag je familie, vrienden, buren of collega’s of zij ook gebeld willen worden om een lot te kopen van VriendenLoterij en hiermee de kas te spekken.

Ben jij 18 jaar of ouder en heb jij zin en tijd om op 7 februari rond te bellen om zo veel mogelijk loten te verkopen? Bellers bellen alleen naar (team)leden, familie, vrienden en bekenden (volgens de opgestelde bellijst) o.b.v. de Vriendenloterij. Het team dat de meeste loten verkoopt krijgt een BBQ pakket voor het hele team!

Meld je aan via mail als je mee wil bellen en wie van jouw netwerk gebeld mag worden. Wil je liever niet gebeld worden, meld je dan af via de mail.

Mail: sponsoring@livoc.nl

Voor vragen of informatie kan je terecht bij Marielle vd Einden, Emie Swinkels of Yvonne Michels


MIX-TOERNOOI 29 DECEMBER

mixtoernooi
Op 29 december a.s. organiseren we weer het volleybal mix-toernooi. Iedereen mag weer één of meerdere introducé(s) meenemen. We beginnen om 14.00 uur en aansluitend wordt er gezorgd voor een warme hap. Deelname kost € 3,50 p.p. en wil je naderhand gezellig een hapje mee eten dan zijn de kosten € 10,-- p.p. Meld je snel aan, uiterlijk 20 december, via mixtoernooi@livoc.nl We hopen jullie allen te zien op 29 december.


Tentoonstelling 'Sportief Deurne' in gemeentehuis

Dirk van den Heuvel is naast coach van het Livocteam N61, ook bedreven amateur fotograaf. Zo heeft hij meegewerkt aan de foto’s voor ons Jumboboek. Dirk maakt deel uit van Fotoclub Zeilberg. Deze vereniging heeft 27 Deurnese sportverenigingen in beeld gebracht met een reeks foto’s in de tentoonstelling ‘Sportief Deurne’. Dirk combineerde coachen en fotograferen, waardoor actiefoto’s van Livoc N61 te zien in de hal van het Deurnese gemeentehuis tot en met 5 januari.


Anton Crooijmans overleden

Helaas hebben we afscheid moeten nemen van Anton Crooijmans.



Foto's jubileum weekend

Bekijk hier de foto's van het jubileum weekend!

Met dank aan fotograaf Jan Manders (www.greatfocus.nl)


Zaterdag is de start van Heren 3

Het team is er om de jeugd de stap naar de seniorencompetitie te laten ervaren. De jeugd, 11 spelers in totaal spelen ook in de Jeugdcompetitie, en zullen soms de wedstrijden combineren. In het seizoen 2018 - 2019 zullen alle overige heren waar mogelijk de jeugd aanvullen in hun wedstrijden in Heren 3. Onder het motto; "Heren 3 is van ons allen!" maken we er samen een mooi eerste jaar van. Jongens succes namens alle Livoc heren!


ALGEMENE LEDENVERGADERING

De algemene ledenvergadering wordt gehouden op dinsdag 25 september om 20.00 uur in de kantine van Sporthal De Smeltkroes.


Uitslag loterij plekkerscup 2018

Loterij prijzenLotnummer
Schroevendraaierset002377
Thermoskan004082
Mini speaker002984
Aloë Vera van Forever003397
Leli's Glas (Tulpen)003066
Goodiebag + gratis sporten 1000416
Goodiebag + gratis sporten 2003887
Goodiebag + gratis sporten 3003732
Pizzapakket001697
Gratis maand sporten Ames 1003103
Gratis maand sporten Ames 2000231
Gratis maand sporten Ames 3003107
Gratis maand sporten Ames 4003936
Gratis maand sporten Ames 5000002
Tegoedbon Jumpsquare 1000313
Tegoedbon Jumpsquare 2003943
Bakmix Kruidkoek Bijzondere Smaken 1000480
Bakmix Kruidkoek Bijzondere Smaken 2001884
Tegoedbon Sportpunt Deurne/Someren000332
Tegoedbon Kapsalon Image 1001589
Tegoedbon Kapsalon Image 1000417
Tegoedbon Hoofdgerecht 4 personen 'De Hoofdzaak'002752
Fotoshoot max. 4 personen Marloes Verhoeven001689
Fiets Jarno Bakker002313
Heeft u prijs? Neem dan contact op via plekkerscup@livoc.nl