header image

Meisjes C1


Teamindeling


Annabel Marx
Bente van Goch
Ellen Aarts
Evyanne Görtzen
Janne Knijnenburg
Lotte Klein Zieverink
Meike Beijers
Sanne van den Heuvel


Teamfoto

Meisjes C1

Trainingstijden


Trainingtraining
Dagmaandag
Tijd18:00 - 19:30
ZaalDe Smeltkroes Liessel
TrainerRichard, Robbin Bloemen
Trainingtraining
Dagdonderdag
Tijd19:00 - 20:30
ZaalDe Smeltkroes Liessel
TrainerEllen van den Boomen, Iris de Klerk


Contact

CoachDirk van den HeuvelCoachMC1@livoc.nl


Wedstrijdschema

(NeVoBo competitiesite)

DatumAanvangWedstrijdZaal
21-9-201915:00Livoc Liessel MC 1 - Tupos MC 1De Smeltkroes
28-9-201915:00VC Athos '70 MC 4 - Livoc Liessel MC 1De Kruisweide
5-10-201913:00Livoc Liessel MC 1 - Civitas MC 2De Smeltkroes
12-10-201916:30Revoc/VCB MC 2 - Livoc Liessel MC 1De Schans
26-10-201913:00Livoc Liessel MC 1 - Revoc/VCB MC 2De Smeltkroes
9-11-201915:00Livoc Liessel MC 1 - VC Polaris MC 2De Smeltkroes
16-11-201912:30Civitas MC 2 - Livoc Liessel MC 1Ruben Kogeldans Sporthal
30-11-201915:00Livoc Liessel MC 1 - VC Athos '70 MC 4De Smeltkroes
7-12-201911:00VC Polaris MC 2 - Livoc Liessel MC 1't Hout
14-12-201915:30Tupos MC 1 - Livoc Liessel MC 1De Kazing


Stand

(NeVoBo competitiesite)

TeamWedstrijdenPunten
0 VC Athos '70 MC 400
0 VC Polaris MC 200
0 Livoc Liessel MC 100
0 Revoc/VCB MC 200
0 Tupos MC 100
0 Civitas MC 200


Zaalwachtschema


datumtijdteam zaalwachtscheidsrechterteller1teller2
21-9-201917:00 HS2 HS1 - Heren 1 HS1 - Rik Mathu MC1 - Bente van Goch MC1 - Janne Knijnenburg

5-10-201915:00 DS3 HS2 - Heren 2 HR1 - Evert Gijsbers MC1 - Annabel Marx MC1 - Lotte Klein Zieverink

26-10-201915:00 DS2 DS2 - Dames 2 HS1 - Bart Verbeek MC1 - Sanne van den Heuvel MC1 - Meike Beijers
26-10-201915:00 DS3 DS3 - Iris de Klerk HR1,LIV - Erik Verbeek MC1 - Ellen Aarts MC1 - Evyanne Görtzen

9-11-201917:00 DS1 DS1 - Dames 1 - MC1 - Bente van Goch MC1 - Janne Knijnenburg

30-11-201917:00 DS1 DS3 - Iris de Klerk - MC1 - Annabel Marx MC1 - Lotte Klein Zieverink


Rijschema



datumtijd auto 1auto 2auto 3 vertrektijdvertrekplaats
28-9-201915:00 MC1 - Annabel Marx MC1 - Bente van Goch MC1 - Evyanne Görtzen 13:30Sporthal de Smeltkroes
12-10-201916:30 MC1 - Ellen Aarts MC1 - Janne Knijnenburg MC1 - Lotte Klein Zieverink 15:00Sporthal de Smeltkroes
16-11-201912:30 MC1 - Meike Beijers MC1 - Sanne van den Heuvel MC1 - Annabel Marx 11:00Sporthal de Smeltkroes
7-12-201911:00 MC1 - Bente van Goch MC1 - Ellen Aarts MC1 - Lotte Klein Zieverink 9:30Sporthal de Smeltkroes
14-12-201915:30 MC1 - Janne Knijnenburg MC1 - Meike Beijers MC1 - Sanne van den Heuvel 14:00Sporthal de Smeltkroes


Bakschema



datumtijdbakker
21-9-201915:00 MC1 - Bente van Goch
28-9-201915:00 MC1 - Annabel Marx
5-10-201913:00 MC1 - Ellen Aarts
12-10-201916:30 MC1 - Lotte Klein Zieverink
26-10-201913:00 MC1 - Evyanne Görtzen
9-11-201915:00 MC1 - Janne Knijnenburg
16-11-201912:30 MC1 - Meike Beijers
30-11-201915:00 MC1 - Sanne van den Heuvel