header image

Contact


Bezoek- en postadres

Mgr Berkvensstraat 82
5757 BK Liessel

Overzicht sportzalen

Liessel:

Sportpark De Smeltkroes
Mgr. Berkvensstraat 82
5757 BK Liessel
Tel: 0493 - 341700

Deurne:

Gymnasium Deurne
Beukenstraat 80
5753 GD Deurne
Tel: 0493 - 314802

Bestuur

bestuur@livoc.nl
Voorzitter: Vacature
Secretaris: Hilda Zeegers
Penningmeester: Mariëlle van den Einden
Wedstrijdzaken: Maikel Bloemendal

Commissies

Activiteiten

activiteiten@livoc.nl
Janne Loverbos (coördinator)
Chantal Bloemendal
Anja Gielen
Lieke Friesen

Communicatie

communicatie@livoc.nl
Hannie van Bommel
Hilda Zeegers
Ivon van den Berkmortel
Maikel Bloemendal
Silvie Scheepers
Teun van den Einden

Jeugdtoernooi

jeugdtoernooi@livoc.nl
Vacature

Kamp

kamp@livoc.nl
Kim van de Kant
Ivon van den Berkmortel
Vacature

Kleding

kleding@livoc.nl
Emie Swinkels
Silvie Scheepers
Ivon van den Berkmortel (beheer kleding mini's)
Vacature - (beheer kleding jeugd/senioren)

Plekkerscup

plekkerscup@livoc.nl
Jeroen van den Berkmortel
Fleur van Bommel
Janne Loverbos
Steffie Kweens
Iris de Klerk
Lieke Friesen
Annemiek Eevers
Anne Manders
Peter van den Einden

School moves volleybaltoernooi

kersttoernooi@livoc.nl
Ivon van den Berkmortel
Vacature

Sponsorcommissie

sponsoring@livoc.nl
Mariëlle van den Einden
Emie Swinkels
Yvonne Michels
Vacature

Scheidsrechters

scheidsrechters@livoc.nl
Erik Verbeek

Technische commissie

tc@livoc.nl
Jef de Klerk
Anton van Nunen
Fleur van Bommel
Iris de Klerk

Wedstrijdzaken

wes@livoc.nl
Maikel Bloemendal

Zaalwacht

zaalwacht@livoc.nl
Maikel Bloemendal

Zaalhuur

zaalhuur@livoc.nl
Piet Beks

Vertrouwenspersoon

vertrouwenspersoon@livoc.nl
Monique van den Heuvel - Coelen