header image

Contact


Bezoek- en postadres

Mgr Berkvensstraat 82
5757 BK Liessel

Overzicht sportzalen

Liessel:

Sportpark De Smeltkroes
Mgr. Berkvensstraat 82
5757 BK Liessel
Tel: 0493 - 341700

Deurne:

Gymnasium Deurne
Beukenstraat 80
5753 GD Deurne
Tel: 0493 - 314802

Bestuur

bestuur@livoc.nl
Voorzitter: Vacature
Secretaris: Imke Mennen
Penningmeester: Mariëlle van den Einden
Bestuurslid: Leon Verhees

Commissies

Activiteiten

activiteiten@livoc.nl
Janne Loverbos (coördinator)

Communicatie

communicatie@livoc.nl
Hilda Zeegers
Ivon van den Berkmortel
Maikel Bloemendal
Silvie Scheepers
Teun van den Einden

Jeugdtoernooi

jeugdtoernooi@livoc.nl
Vacatures

Kamp

kamp@livoc.nl
Kim van de Kant
Ivon van den Berkmortel

Kleding

kleding@livoc.nl
Kledinglijn Sportpunt; Marissa Snellens
beheer wedstrijd kleding mini's; Ivon van den Berkmortel
beheer wedstrijd kleding jeugd / senioren; Vacature

Plekkerscup

plekkerscup@livoc.nl
Jeroen van den Berkmortel
Annemiek Eevers
Anne Manders
Peter van den Einden

School moves volleybaltoernooi

kersttoernooi@livoc.nl
Ivon van den Berkmortel
Vacature

Sponsorcommissie

sponsoring@livoc.nl
Mariëlle van den Einden
Leon Verhees
Emie Swinkels
Yvonne Michels

Scheidsrechters

scheidsrechters@livoc.nl
Erik Verbeek

Technische commissie

tc@livoc.nl
Jef de Klerk - Heren + Recreanten + communicatie met het bestuur
Janne Loverbos - Dames
Iris de Klerk - Mini's en Jeugd
Rinske Joosten - Secr. + overige zaken
Pieter Cattenstart - Communicatie met de trainers

Wedstrijdzaken

wes@livoc.nl
Jeroen van den Berkmortel

Zaalwacht

zaalwacht@livoc.nl
Technische commissie

Zaalhuur

zaalhuur@livoc.nl
Piet Beks

Vertrouwenspersoon

vertrouwenspersoon@livoc.nl
Monique van den Heuvel - Coelen